JOHAN PÅVE
Om JOHAN PÅVE
JOHAN PÅVE är ett enskild firma verksamt inom icke specialiserad partihandel med livsmedel, drycker och tobak i Överkalix kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Orrstigen 2, Överkalix.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 070-6881770
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Orrstigen 2, 95632 Överkalix
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Överkalix
- Postort
- Överkalix
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Vanliga frågor
Frågor och svar om JOHAN PÅVE
Var ligger JOHAN PÅVE?
JOHAN PÅVE finns på Orrstigen 2, 95632 Överkalix.
Vad gör JOHAN PÅVE?
JOHAN PÅVE är verksamt inom icke specialiserad partihandel med livsmedel, drycker och tobak i Överkalix. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag JOHAN PÅVE?
Du når JOHAN PÅVE via telefon 070-6881770.
Hur många anställda har JOHAN PÅVE?
JOHAN PÅVE har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för JOHAN PÅVE?
JOHAN PÅVE är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.