Officiell registerdataEnskild firma

JESSICA DICKSSON

1 anställd

Om JESSICA DICKSSON

JESSICA DICKSSON är ett enskild firma verksamt inom partihandel med kläder och skodon i Östra Göinge kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Västraby 3016, Broby.

Bransch

Besöksadress

Västraby 3016

28060 Broby

Östra Göinge kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
Ej tillgängligt
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Västraby 3016, 28060 Broby

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Postort
Broby

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Partihandel med kläder och skodon i Östra Göinge

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om JESSICA DICKSSON

Var ligger JESSICA DICKSSON?

JESSICA DICKSSON finns på Västraby 3016, 28060 Broby.

Vad gör JESSICA DICKSSON?

JESSICA DICKSSON är verksamt inom partihandel med kläder och skodon i Östra Göinge. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag JESSICA DICKSSON?

Vi har inga publika kontaktuppgifter för JESSICA DICKSSON just nu. Företagsuppgifter kan ändras — kontrollera officiella register vid behov.

Hur många anställda har JESSICA DICKSSON?

JESSICA DICKSSON har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för JESSICA DICKSSON?

JESSICA DICKSSON är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.