Officiell registerdataAktiebolag

J CLASING AB

1 anställd

Om J CLASING AB

J CLASING AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Västerås kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Brahegatan 10 A, Västerås.

Bransch

Besöksadress

Brahegatan 10 A

72216 Västerås

Västerås kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Brahegatan 10 A, 72216 Västerås

Företagsinformation

Organisationsnummer
556753-5645
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Västerås

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Västerås

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om J CLASING AB

Var ligger J CLASING AB?

J CLASING AB finns på Brahegatan 10 A, 72216 Västerås.

Vad gör J CLASING AB?

J CLASING AB är verksamt inom företagskonsulter i Västerås. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag J CLASING AB?

Du når J CLASING AB via telefon 076-8698001.

Hur många anställda har J CLASING AB?

J CLASING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för J CLASING AB?

Organisationsnumret för J CLASING AB är 556753-5645. Uppgiften kommer från officiella register.