Eldistribution & Handel med elektricitetBox 304 · Härnösand
J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON
Om J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON
J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON är ett enskild firma verksamt inom eldistribution & handel med elektricitet i Härnösand kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Utmarksstigen 78, Härnösand.
Bransch
Kontaktuppgifter
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Utmarksstigen 78, 87140 Härnösand
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Härnösand
- Postort
- Härnösand
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Liknande företag
Eldistribution & Handel med elektricitet i Härnösand
- HEMAB ELFÖRSÄLJNING ABAktiebolag1 anställdAktiebolagHärnösand
Vanliga frågor
Frågor och svar om J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON
Var ligger J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON?
J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON finns på Utmarksstigen 78, 87140 Härnösand.
Vad gör J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON?
J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON är verksamt inom eldistribution & handel med elektricitet i Härnösand. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON?
Du når J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON via telefon .
Hur många anställda har J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON?
J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON?
J C ELEKTRO CHRISTER ANDERSSON är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.