Officiell registerdataEnskild firma

IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM

Om IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM

IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM är ett enskild firma i Örebro kommun. Besöksadress: Es/Fdb/Larsson, Örebro.

Besöksadress

Es/Fdb/Larsson

70189 Örebro

Örebro kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Es/Fdb/Larsson, 70189 Örebro

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
Kommun
Örebro
Postort
Örebro

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Vanliga frågor

Frågor och svar om IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM

Var ligger IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM?

IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM finns på Es/Fdb/Larsson, 70189 Örebro.

Hur kontaktar jag IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM?

Du når IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM via telefon 08-7163702 .

Vad är organisationsnumret för IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM?

IT & TELEKONSULT LARS-OLOV ALM är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.