Officiell registerdataAktiebolag

HUBERTUS I VÄRMLAND AB

1 anställd

Om HUBERTUS I VÄRMLAND AB

HUBERTUS I VÄRMLAND AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Karlstad kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Visterudsgatan 23, Karlstad.

Bransch

Besöksadress

Visterudsgatan 23

65469 Karlstad

Karlstad kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Visterudsgatan 23, 65469 Karlstad

Företagsinformation

Organisationsnummer
556737-0381
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Karlstad
Postort
Karlstad

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Karlstad

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om HUBERTUS I VÄRMLAND AB

Var ligger HUBERTUS I VÄRMLAND AB?

HUBERTUS I VÄRMLAND AB finns på Visterudsgatan 23, 65469 Karlstad.

Vad gör HUBERTUS I VÄRMLAND AB?

HUBERTUS I VÄRMLAND AB är verksamt inom företagskonsulter i Karlstad. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag HUBERTUS I VÄRMLAND AB?

Du når HUBERTUS I VÄRMLAND AB via telefon 054-835650 .

Hur många anställda har HUBERTUS I VÄRMLAND AB?

HUBERTUS I VÄRMLAND AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för HUBERTUS I VÄRMLAND AB?

Organisationsnumret för HUBERTUS I VÄRMLAND AB är 556737-0381. Uppgiften kommer från officiella register.