System- & programvarukonsulter, IT-konsulterÅsvägen 55 · Bålsta
HL WEB
Om HL WEB
HL WEB är ett enskild firma verksamt inom system- & programvarukonsulter, it-konsulter i Håbo kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Gnejsvägen 14, Bålsta.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 073-0437175
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Gnejsvägen 14, 74641 Bålsta
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Håbo
- Postort
- Bålsta
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Liknande företag
System- & programvarukonsulter, IT-konsulter i Håbo
- SLÄTTMAN DATA ABAktiebolag1 anställdAktiebolagHåbo
- MIDRANGE ABAktiebolag
System- & programvarukonsulter, IT-konsulterBox 96 · Bålsta
1 anställdAktiebolagHåbo - DATALAYOUTEnskild firma
System- & programvarukonsulter, IT-konsulterNatts Väg 1 · Bålsta
1 anställdEnskild firmaHåbo - TECHATION SYSTEMS ABAktiebolag
System- & programvarukonsulter, IT-konsulterSkrindavägen 1 · Bålsta
1 anställdAktiebolagHåbo - AETERNA WEBBDESIGNEnskild firma
System- & programvarukonsulter, IT-konsulterEkorrvägen 2 · Bålsta
1 anställdEnskild firmaHåbo - HLJ DATAKONSULT ABAktiebolag
System- & programvarukonsulter, IT-konsulterRösevägen 14 · Bålsta
1 anställdAktiebolagHåbo
Vanliga frågor
Frågor och svar om HL WEB
Var ligger HL WEB?
HL WEB finns på Gnejsvägen 14, 74641 Bålsta.
Vad gör HL WEB?
HL WEB är verksamt inom system- & programvarukonsulter, it-konsulter i Håbo. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag HL WEB?
Du når HL WEB via telefon 073-0437175.
Hur många anställda har HL WEB?
HL WEB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för HL WEB?
HL WEB är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.