Officiell registerdataEnkelt bolag

HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7

1 anställd

Om HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7

HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7 är ett enkelt bolag i Malmö kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Beleshögsvägen 61, Limhamn.

Besöksadress

Beleshögsvägen 61

21618 Limhamn

Malmö kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Beleshögsvägen 61, 21618 Limhamn

Företagsinformation

Organisationsnummer
934002-7763
Juridisk form
Enkelt bolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Malmö
Postort
Limhamn

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Vanliga frågor

Frågor och svar om HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7

Var ligger HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7?

HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7 finns på Beleshögsvägen 61, 21618 Limhamn.

Hur kontaktar jag HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7?

Du når HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7 via telefon 040-151044 .

Hur många anställda har HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7?

HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7 har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7?

Organisationsnumret för HENRIK BERGLUND FÖR MUREN 7 är 934002-7763. Uppgiften kommer från officiella register.