Officiell registerdataEnskild firma

HEFAISTOS IK

Om HEFAISTOS IK

HEFAISTOS IK är ett enskild firma verksamt inom företagskonsulter i Göteborg kommun. Besöksadress: Svanebäcksgatan 11 B, Göteborg.

Bransch

Besöksadress

Svanebäcksgatan 11 B

41452 Göteborg

Göteborg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Svanebäcksgatan 11 B, 41452 Göteborg

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma · 19XXXXXX-XXXX
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
–
Kommun
Göteborg
Postort
Göteborg

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Företagskonsulter i Göteborg

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om HEFAISTOS IK

Var ligger HEFAISTOS IK?

HEFAISTOS IK finns på Svanebäcksgatan 11 B, 41452 Göteborg.

Vad gör HEFAISTOS IK?

HEFAISTOS IK är verksamt inom företagskonsulter i Göteborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag HEFAISTOS IK?

Du når HEFAISTOS IK via telefon 0705-904753.

Vad är organisationsnumret för HEFAISTOS IK?

HEFAISTOS IK är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.