Officiell registerdataEnkelt bolag

HE-RO BYGG

Om HE-RO BYGG

HE-RO BYGG är ett enkelt bolag i Malmö kommun. Besöksadress: Box 152, Malmö.

Besöksadress

Box 152

20121 Malmö

Malmö kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Box 152, 20121 Malmö

Företagsinformation

Organisationsnummer
934004-6474
Juridisk form
Enkelt bolag
Antal anställda
Kommun
Malmö
Postort
Malmö

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Företag i Malmö

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om HE-RO BYGG

Var ligger HE-RO BYGG?

HE-RO BYGG finns på Box 152, 20121 Malmö.

Hur kontaktar jag HE-RO BYGG?

Du når HE-RO BYGG via telefon 040-6312813.

Vad är organisationsnumret för HE-RO BYGG?

Organisationsnumret för HE-RO BYGG är 934004-6474. Uppgiften kommer från officiella register.