MaskinuthyrningTorsby Solängsväg 12 B · Värmdö
GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE
Om GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE
GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE är ett enskild firma verksamt inom maskinuthyrning i Värmdö kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Komministervägen 4, Värmdö.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 08-6413169
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Komministervägen 4, 13950 Värmdö
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Värmdö
- Postort
- Värmdö
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Liknande företag
Maskinuthyrning i Värmdö
- MAGASINET NR 12 ABAktiebolag1 anställdAktiebolagVärmdö
Vanliga frågor
Frågor och svar om GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE
Var ligger GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE?
GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE finns på Komministervägen 4, 13950 Värmdö.
Vad gör GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE?
GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE är verksamt inom maskinuthyrning i Värmdö. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE?
Du når GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE via telefon 08-6413169 .
Hur många anställda har GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE?
GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE?
GUNNAR LINDMANS SPRUTSERVICE är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.