Partihandel med virke och andra byggmaterialBox 24 · Ramnäs
GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR
Om GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR
GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR är ett enskild firma verksamt inom partihandel med virke och andra byggmaterial i Surahammar kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Köpmangatan 23, Surahammar.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0220-36377
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Köpmangatan 23, 73531 Surahammar
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Surahammar
- Postort
- Surahammar
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Liknande företag
Partihandel med virke och andra byggmaterial i Surahammar
- FRANKE FUTURUM ABAktiebolag2 anställdaAktiebolagSurahammar
Vanliga frågor
Frågor och svar om GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR
Var ligger GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR?
GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR finns på Köpmangatan 23, 73531 Surahammar.
Vad gör GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR?
GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR är verksamt inom partihandel med virke och andra byggmaterial i Surahammar. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR?
Du når GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR via telefon 0220-36377 .
Hur många anställda har GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR?
GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR?
GOLV & FÄRGCENTER I SURAHAMMAR är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.