Politiska organisationerNorra Strömgatan 9 · Alingsås
FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING
Om FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING
FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING är ett ideell förening verksamt inom politiska organisationer i Alingsås kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Kungsgatan 4, Alingsås.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0322-13060
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Kungsgatan 4, 44130 Alingsås
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 864000-7475
- Juridisk form
- Ideell förening
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Alingsås
- Postort
- Alingsås
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Politiska organisationer i Alingsås
- ALINGSÅS ARBETAREKOMMUNIdeell förening1 anställdIdeell föreningAlingsås
Vanliga frågor
Frågor och svar om FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING
Var ligger FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING?
FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING finns på Kungsgatan 4, 44130 Alingsås.
Vad gör FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING?
FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING är verksamt inom politiska organisationer i Alingsås. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING?
Du når FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING via telefon 0322-13060 .
Hur många anställda har FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING?
FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING?
Organisationsnumret för FOLKPARTIETS KOMMUNFÖRENING är 864000-7475. Uppgiften kommer från officiella register.