Officiell registerdataEnskild firma

FIRMA PELLE LIDELL

1 anställd

Om FIRMA PELLE LIDELL

FIRMA PELLE LIDELL är ett enskild firma verksamt inom företagskonsulter i Solna kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Parkvägen 21 1tr, Solna.

Bransch

Besöksadress

Parkvägen 21 1tr

16935 Solna

Solna kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Parkvägen 21 1tr, 16935 Solna

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Solna
Postort
Solna

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Företagskonsulter i Solna

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om FIRMA PELLE LIDELL

Var ligger FIRMA PELLE LIDELL?

FIRMA PELLE LIDELL finns på Parkvägen 21 1tr, 16935 Solna.

Vad gör FIRMA PELLE LIDELL?

FIRMA PELLE LIDELL är verksamt inom företagskonsulter i Solna. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag FIRMA PELLE LIDELL?

Du når FIRMA PELLE LIDELL via telefon 08-7302777 .

Hur många anställda har FIRMA PELLE LIDELL?

FIRMA PELLE LIDELL har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för FIRMA PELLE LIDELL?

FIRMA PELLE LIDELL är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.