Officiell registerdataAktiebolag

FIKASERVICE I SKÅNE AB

1 anställd

Om FIKASERVICE I SKÅNE AB

FIKASERVICE I SKÅNE AB är ett aktiebolag verksamt inom övrig specialiserad butikshandel med livsmedel i Staffanstorp kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Verkstadsvägen 24, Staffanstorp.

Bransch

Besöksadress

Verkstadsvägen 24

24534 Staffanstorp

Staffanstorp kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Verkstadsvägen 24, 24534 Staffanstorp

Företagsinformation

Organisationsnummer
556700-8908
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Staffanstorp

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Övrig specialiserad butikshandel med livsmedel i Staffanstorp

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om FIKASERVICE I SKÅNE AB

Var ligger FIKASERVICE I SKÅNE AB?

FIKASERVICE I SKÅNE AB finns på Verkstadsvägen 24, 24534 Staffanstorp.

Vad gör FIKASERVICE I SKÅNE AB?

FIKASERVICE I SKÅNE AB är verksamt inom övrig specialiserad butikshandel med livsmedel i Staffanstorp. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag FIKASERVICE I SKÅNE AB?

Du når FIKASERVICE I SKÅNE AB via telefon 046-257586 .

Hur många anställda har FIKASERVICE I SKÅNE AB?

FIKASERVICE I SKÅNE AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för FIKASERVICE I SKÅNE AB?

Organisationsnumret för FIKASERVICE I SKÅNE AB är 556700-8908. Uppgiften kommer från officiella register.