Officiell registerdataAktiebolag
EVALUESERVE NORDIC AB
1 anställd
Om EVALUESERVE NORDIC AB
EVALUESERVE NORDIC AB är ett aktiebolag verksamt inom patentbyråverksamhet m.m. i Sigtuna kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Skeppsholmsvägen 12, Sigtuna.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 070-7732350
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Skeppsholmsvägen 12, 19340 Sigtuna
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556613-1495
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Sigtuna
- Postort
- Sigtuna
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Vanliga frågor
Frågor och svar om EVALUESERVE NORDIC AB
Var ligger EVALUESERVE NORDIC AB?
EVALUESERVE NORDIC AB finns på Skeppsholmsvägen 12, 19340 Sigtuna.
Vad gör EVALUESERVE NORDIC AB?
EVALUESERVE NORDIC AB är verksamt inom patentbyråverksamhet m.m. i Sigtuna. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag EVALUESERVE NORDIC AB?
Du når EVALUESERVE NORDIC AB via telefon 070-7732350.
Hur många anställda har EVALUESERVE NORDIC AB?
EVALUESERVE NORDIC AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för EVALUESERVE NORDIC AB?
Organisationsnumret för EVALUESERVE NORDIC AB är 556613-1495. Uppgiften kommer från officiella register.