Partihandel med kemiska produkterBox 199 · Kävlinge
EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB
Om EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB
EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB är ett aktiebolag verksamt inom partihandel med kemiska produkter i Kävlinge kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 199, Kävlinge.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 046-710680
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Box 199, 24423 Kävlinge
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556419-4859
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Kävlinge
- Postort
- Kävlinge
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Partihandel med kemiska produkter i Kävlinge
- DEN TON TRADE ABAktiebolag1 anställdAktiebolagKävlinge
- THAT IS ME E. LEVEAU COLLECTIONEnskild firma
Partihandel med kemiska produkterSommarbovägen 24 · Löddeköpinge
1 anställdEnskild firmaKävlinge
Vanliga frågor
Frågor och svar om EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB
Var ligger EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB?
EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB finns på Box 199, 24423 Kävlinge.
Vad gör EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB?
EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB är verksamt inom partihandel med kemiska produkter i Kävlinge. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB?
Du når EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB via telefon 046-710680 .
Hur många anställda har EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB?
EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB?
Organisationsnumret för EUROPEAN TRADE LINK NORDEN AB är 556419-4859. Uppgiften kommer från officiella register.