Officiell registerdataAktiebolag

EKSJÖ PUBLIKATION AB

1 anställd

Om EKSJÖ PUBLIKATION AB

EKSJÖ PUBLIKATION AB är ett aktiebolag verksamt inom tryckerier i Eksjö kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 101, Eksjö.

Bransch

Besöksadress

Box 101

57521 Eksjö

Eksjö kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Box 101, 57521 Eksjö

Företagsinformation

Organisationsnummer
556583-0360
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Eksjö
Postort
Eksjö

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Vanliga frågor

Frågor och svar om EKSJÖ PUBLIKATION AB

Var ligger EKSJÖ PUBLIKATION AB?

EKSJÖ PUBLIKATION AB finns på Box 101, 57521 Eksjö.

Vad gör EKSJÖ PUBLIKATION AB?

EKSJÖ PUBLIKATION AB är verksamt inom tryckerier i Eksjö. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag EKSJÖ PUBLIKATION AB?

Du når EKSJÖ PUBLIKATION AB via telefon 0381-13081 .

Hur många anställda har EKSJÖ PUBLIKATION AB?

EKSJÖ PUBLIKATION AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för EKSJÖ PUBLIKATION AB?

Organisationsnumret för EKSJÖ PUBLIKATION AB är 556583-0360. Uppgiften kommer från officiella register.