Officiell registerdataAktiebolag

DNC CONSULTING AB

1 anställd

Om DNC CONSULTING AB

DNC CONSULTING AB är ett aktiebolag verksamt inom övriga företagstjänster i Halmstad kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Hertig Knutsgatan 43 B, Halmstad.

Bransch

Besöksadress

Hertig Knutsgatan 43 B

30250 Halmstad

Halmstad kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Hertig Knutsgatan 43 B, 30250 Halmstad

Företagsinformation

Organisationsnummer
556739-4779
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Halmstad
Postort
Halmstad

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Övriga företagstjänster i Halmstad

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om DNC CONSULTING AB

Var ligger DNC CONSULTING AB?

DNC CONSULTING AB finns på Hertig Knutsgatan 43 B, 30250 Halmstad.

Vad gör DNC CONSULTING AB?

DNC CONSULTING AB är verksamt inom övriga företagstjänster i Halmstad. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag DNC CONSULTING AB?

Du når DNC CONSULTING AB via telefon 0704-715291.

Hur många anställda har DNC CONSULTING AB?

DNC CONSULTING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för DNC CONSULTING AB?

Organisationsnumret för DNC CONSULTING AB är 556739-4779. Uppgiften kommer från officiella register.