Postorderhandel och detaljhandel på Internet med brett sortimentBorrby 4336 · Borrby
DKY DESIGN HANDELSBOLAG
Om DKY DESIGN HANDELSBOLAG
DKY DESIGN HANDELSBOLAG är ett handelsbolag verksamt inom postorderhandel och detaljhandel på internet med brett sortiment i Simrishamn kommun. Besöksadress: Sommargatan 24, Simrishamn.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0414-12499
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Sommargatan 24, 27237 Simrishamn
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 969711-6599
- Juridisk form
- Handelsbolag
- Antal anställda
- –
- Kommun
- Simrishamn
- Postort
- Simrishamn
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Postorderhandel och detaljhandel på Internet med brett sortiment i Simrishamn
- LÄRORIKA LEKSAKER, THERESE KARLSSONEnskild firma1 anställdEnskild firmaSimrishamn
- ESKOBE INTERNATIONALEnskild firma
Postorderhandel och detaljhandel på Internet med brett sortimentHannas 1923 · Hammenhög
1 anställdEnskild firmaSimrishamn
Vanliga frågor
Frågor och svar om DKY DESIGN HANDELSBOLAG
Var ligger DKY DESIGN HANDELSBOLAG?
DKY DESIGN HANDELSBOLAG finns på Sommargatan 24, 27237 Simrishamn.
Vad gör DKY DESIGN HANDELSBOLAG?
DKY DESIGN HANDELSBOLAG är verksamt inom postorderhandel och detaljhandel på internet med brett sortiment i Simrishamn. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag DKY DESIGN HANDELSBOLAG?
Du når DKY DESIGN HANDELSBOLAG via telefon 0414-12499 .
Vad är organisationsnumret för DKY DESIGN HANDELSBOLAG?
Organisationsnumret för DKY DESIGN HANDELSBOLAG är 969711-6599. Uppgiften kommer från officiella register.