Officiell registerdataAktiebolag

DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB

1 anställd

Om DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB

DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Stockholm kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Kungsgatan 57 A 6tr, Stockholm.

Bransch

Besöksadress

Kungsgatan 57 A 6tr

11122 Stockholm

Stockholm kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
08-214070
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Kungsgatan 57 A 6tr, 11122 Stockholm

Företagsinformation

Organisationsnummer
556727-3338
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Stockholm
Postort
Stockholm

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Stockholm

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB

Var ligger DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB?

DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB finns på Kungsgatan 57 A 6tr, 11122 Stockholm.

Vad gör DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB?

DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB är verksamt inom företagskonsulter i Stockholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB?

Du når DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB via telefon 08-214070 .

Hur många anställda har DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB?

DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB?

Organisationsnumret för DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB är 556727-3338. Uppgiften kommer från officiella register.