Officiell registerdataEnskild firma

DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND

Om DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND

DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND är ett enskild firma verksamt inom formgivning i Stockholm kommun. Besöksadress: Observatoriegatan 14 2 Tr, Stockholm.

Bransch

Besöksadress

Observatoriegatan 14 2 Tr

11329 Stockholm

Stockholm kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Observatoriegatan 14 2 Tr, 11329 Stockholm

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
–
Kommun
Stockholm
Postort
Stockholm

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Formgivning i Stockholm

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND

Var ligger DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND?

DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND finns på Observatoriegatan 14 2 Tr, 11329 Stockholm.

Vad gör DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND?

DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND är verksamt inom formgivning i Stockholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND?

Du når DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND via telefon 08-6676400 .

Vad är organisationsnumret för DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND?

DESIGNBYRÅ ANN RINGSTRAND är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.