Officiell registerdataAktiebolag
DEGERFORS ENERGI AB
1 anställd
Om DEGERFORS ENERGI AB
DEGERFORS ENERGI AB är ett aktiebolag verksamt inom eldistribution & handel med elektricitet i Degerfors kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 1, Degerfors.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0586-48520
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Box 1, 69321 Degerfors
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556210-3571
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Degerfors
- Postort
- Degerfors
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Vanliga frågor
Frågor och svar om DEGERFORS ENERGI AB
Var ligger DEGERFORS ENERGI AB?
DEGERFORS ENERGI AB finns på Box 1, 69321 Degerfors.
Vad gör DEGERFORS ENERGI AB?
DEGERFORS ENERGI AB är verksamt inom eldistribution & handel med elektricitet i Degerfors. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag DEGERFORS ENERGI AB?
Du når DEGERFORS ENERGI AB via telefon 0586-48520 .
Hur många anställda har DEGERFORS ENERGI AB?
DEGERFORS ENERGI AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för DEGERFORS ENERGI AB?
Organisationsnumret för DEGERFORS ENERGI AB är 556210-3571. Uppgiften kommer från officiella register.