Officiell registerdataAktiebolag

CONACT AB

1 anställd

Om CONACT AB

CONACT AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Lidingö kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Ängsstigen 1, Lidingö.

Bransch

Besöksadress

Ängsstigen 1

18141 Lidingö

Lidingö kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Ängsstigen 1, 18141 Lidingö

Företagsinformation

Organisationsnummer
556661-7238
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Lidingö
Postort
Lidingö

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Lidingö

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om CONACT AB

Var ligger CONACT AB?

CONACT AB finns på Ängsstigen 1, 18141 Lidingö.

Vad gör CONACT AB?

CONACT AB är verksamt inom företagskonsulter i Lidingö. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag CONACT AB?

Du når CONACT AB via telefon .

Hur många anställda har CONACT AB?

CONACT AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för CONACT AB?

Organisationsnumret för CONACT AB är 556661-7238. Uppgiften kommer från officiella register.