Officiell registerdataAktiebolag

CGK KONSULT AB

1 anställd

Om CGK KONSULT AB

CGK KONSULT AB är ett aktiebolag verksamt inom stödverksamhet för utbildningsväsendet i Tjörn kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Dalenvägen 17, Rönnäng.

Bransch

Besöksadress

Dalenvägen 17

47141 Rönnäng

Tjörn kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Dalenvägen 17, 47141 Rönnäng

Företagsinformation

Organisationsnummer
556648-5032
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Tjörn
Postort
Rönnäng

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Stödverksamhet för utbildningsväsendet i Tjörn

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om CGK KONSULT AB

Var ligger CGK KONSULT AB?

CGK KONSULT AB finns på Dalenvägen 17, 47141 Rönnäng.

Vad gör CGK KONSULT AB?

CGK KONSULT AB är verksamt inom stödverksamhet för utbildningsväsendet i Tjörn. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag CGK KONSULT AB?

Du når CGK KONSULT AB via telefon 0303-728199.

Hur många anställda har CGK KONSULT AB?

CGK KONSULT AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för CGK KONSULT AB?

Organisationsnumret för CGK KONSULT AB är 556648-5032. Uppgiften kommer från officiella register.