Officiell registerdataAktiebolag

CASMAT HOLDING AB

1 anställd

Om CASMAT HOLDING AB

CASMAT HOLDING AB är ett aktiebolag verksamt inom tillverkning av verktyg och redskap i Vaggeryd kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 50, Skillingaryd.

Bransch

Besöksadress

Box 50

56822 Skillingaryd

Vaggeryd kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Box 50, 56822 Skillingaryd

Företagsinformation

Organisationsnummer
556619-4188
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Vaggeryd
Postort
Skillingaryd

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Tillverkning av verktyg och redskap i Vaggeryd

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om CASMAT HOLDING AB

Var ligger CASMAT HOLDING AB?

CASMAT HOLDING AB finns på Box 50, 56822 Skillingaryd.

Vad gör CASMAT HOLDING AB?

CASMAT HOLDING AB är verksamt inom tillverkning av verktyg och redskap i Vaggeryd. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag CASMAT HOLDING AB?

Du når CASMAT HOLDING AB via telefon 0370-79580 .

Hur många anställda har CASMAT HOLDING AB?

CASMAT HOLDING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för CASMAT HOLDING AB?

Organisationsnumret för CASMAT HOLDING AB är 556619-4188. Uppgiften kommer från officiella register.