C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB
Om C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB
C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB är ett aktiebolag verksamt inom provisionshandel med annat specialsortiment i Ljungby kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Hulan Hagalund, Lagan.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 070-6009940
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Hulan Hagalund, 34014 Lagan
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556583-8819
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Ljungby
- Postort
- Lagan
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Vanliga frågor
Frågor och svar om C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB
Var ligger C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB?
C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB finns på Hulan Hagalund, 34014 Lagan.
Vad gör C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB?
C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB är verksamt inom provisionshandel med annat specialsortiment i Ljungby. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB?
Du når C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB via telefon 070-6009940.
Hur många anställda har C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB?
C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB?
Organisationsnumret för C GLIMSJÖ FÖRVALTNING AB är 556583-8819. Uppgiften kommer från officiella register.