Officiell registerdataEnkelt bolag

BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK

1 anställd

Om BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK

BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK är ett enkelt bolag verksamt inom uppfödning av andra nötkreatur och bufflar i Hylte kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Åkervägen 4 A, Unnaryd.

Bransch

Besöksadress

Åkervägen 4 A

31083 Unnaryd

Hylte kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Åkervägen 4 A, 31083 Unnaryd

Företagsinformation

Organisationsnummer
934002-3002
Juridisk form
Enkelt bolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Hylte
Postort
Unnaryd

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Uppfödning av andra nötkreatur och bufflar i Hylte

Visa alla
  1. ODEN DYK

    Uppfödning av andra nötkreatur och bufflarVisslebo 212 · Hyltebruk

    1 anställdEnskild firmaHylte

Vanliga frågor

Frågor och svar om BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK

Var ligger BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK?

BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK finns på Åkervägen 4 A, 31083 Unnaryd.

Vad gör BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK?

BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK är verksamt inom uppfödning av andra nötkreatur och bufflar i Hylte. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK?

Du når BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK via telefon .

Hur många anställda har BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK?

BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK?

Organisationsnumret för BRÖDERNA ANDERSSONS LANTBRUK är 934002-3002. Uppgiften kommer från officiella register.