Officiell registerdataEkonomisk förening

BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING

1 anställd

Om BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING

BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING är ett ekonomisk förening verksamt inom databehandling, hosting o.d. i Kristinehamn kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Zakrisdalsvägen 26 B, Karlstad.

Bransch

Besöksadress

Zakrisdalsvägen 26 B

65342 Karlstad

Kristinehamn kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Zakrisdalsvägen 26 B, 65342 Karlstad

Företagsinformation

Organisationsnummer
769609-8438
Juridisk form
Ekonomisk förening
Antal anställda
ca 1
Postort
Karlstad

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Databehandling, hosting o.d. i Kristinehamn

Visa alla
  1. G3KKO

    Databehandling, hosting o.d.Djurgårdsvägen 3 D · Kristinehamn

    1 anställdEnskild firmaKristinehamn

Vanliga frågor

Frågor och svar om BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING

Var ligger BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING?

BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING finns på Zakrisdalsvägen 26 B, 65342 Karlstad.

Vad gör BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING?

BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING är verksamt inom databehandling, hosting o.d. i Kristinehamn. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING?

Du når BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING via telefon 0550-14330 .

Hur många anställda har BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING?

BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING?

Organisationsnumret för BRO DIGITAL EKONOMISK FÖRENING är 769609-8438. Uppgiften kommer från officiella register.