Provisionshandel med virke och byggmaterialHans Von Kantzows Väg 50 · Hallstahammar
BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB
Om BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB
BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB är ett aktiebolag verksamt inom provisionshandel med virke och byggmaterial i Hallstahammar kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Hans Von Kantzows Väg 50 Kanalhuset, Hallstahammar.
Bransch
Besöksadress
Hans Von Kantzows Väg 50 Kanalhuset
73440 Hallstahammar
Hallstahammar kommun, Sverige
Öppna i Google MapsKontaktuppgifter
- Telefon
- 0220-10190
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Hans Von Kantzows Väg 50 Kanalhuset, 73440 Hallstahammar
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556718-8122
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Hallstahammar
- Postort
- Hallstahammar
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Provisionshandel med virke och byggmaterial i Hallstahammar
- ANDERS MELIN TRADINGEnskild firma1 anställdEnskild firmaHallstahammar
Vanliga frågor
Frågor och svar om BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB
Var ligger BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB?
BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB finns på Hans Von Kantzows Väg 50 Kanalhuset, 73440 Hallstahammar.
Vad gör BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB?
BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB är verksamt inom provisionshandel med virke och byggmaterial i Hallstahammar. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB?
Du når BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB via telefon 0220-10190 .
Hur många anställda har BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB?
BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB?
Organisationsnumret för BERGSLAGENS HANDEL & UTBILDNING AB är 556718-8122. Uppgiften kommer från officiella register.