Officiell registerdataEnskild firma

BERGMAN, GÖRAN

1 anställd

Om BERGMAN, GÖRAN

BERGMAN, GÖRAN är ett enskild firma verksamt inom juridiska byråer i Malung-Sälen kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Kallabacken 9, Malung.

Bransch

Besöksadress

Kallabacken 9

78291 Malung

Malung-Sälen kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Kallabacken 9, 78291 Malung

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Postort
Malung

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Vanliga frågor

Frågor och svar om BERGMAN, GÖRAN

Var ligger BERGMAN, GÖRAN?

BERGMAN, GÖRAN finns på Kallabacken 9, 78291 Malung.

Vad gör BERGMAN, GÖRAN?

BERGMAN, GÖRAN är verksamt inom juridiska byråer i Malung-Sälen. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag BERGMAN, GÖRAN?

Du når BERGMAN, GÖRAN via telefon 0280-13492 .

Hur många anställda har BERGMAN, GÖRAN?

BERGMAN, GÖRAN har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för BERGMAN, GÖRAN?

BERGMAN, GÖRAN är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.