Officiell registerdataAktiebolag

BARKSTRÖM UTVECKLING AB

1 anställd

Om BARKSTRÖM UTVECKLING AB

BARKSTRÖM UTVECKLING AB är ett aktiebolag verksamt inom tillverkning av tvål, såpa, tvättmedel och polermedel i Stockholm kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 79, Vallentuna.

Bransch

Besöksadress

Box 79

18621 Vallentuna

Stockholm kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Box 79, 18621 Vallentuna

Företagsinformation

Organisationsnummer
556269-0130
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Stockholm
Postort
Vallentuna

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Tillverkning av tvål, såpa, tvättmedel och polermedel i Stockholm

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om BARKSTRÖM UTVECKLING AB

Var ligger BARKSTRÖM UTVECKLING AB?

BARKSTRÖM UTVECKLING AB finns på Box 79, 18621 Vallentuna.

Vad gör BARKSTRÖM UTVECKLING AB?

BARKSTRÖM UTVECKLING AB är verksamt inom tillverkning av tvål, såpa, tvättmedel och polermedel i Stockholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag BARKSTRÖM UTVECKLING AB?

Du når BARKSTRÖM UTVECKLING AB via telefon 08-51185825.

Hur många anställda har BARKSTRÖM UTVECKLING AB?

BARKSTRÖM UTVECKLING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för BARKSTRÖM UTVECKLING AB?

Organisationsnumret för BARKSTRÖM UTVECKLING AB är 556269-0130. Uppgiften kommer från officiella register.