Officiell registerdataEnskild firma

BAPTISTA, ENZILDA

1 anställd

Om BAPTISTA, ENZILDA

BAPTISTA, ENZILDA är ett enskild firma verksamt inom uppfödning av får och getter i Sunne kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Bäck 203, Sunne.

Bransch

Besöksadress

Bäck 203

68692 Sunne

Sunne kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Bäck 203, 68692 Sunne

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Sunne
Postort
Sunne

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Uppfödning av får och getter i Sunne

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om BAPTISTA, ENZILDA

Var ligger BAPTISTA, ENZILDA?

BAPTISTA, ENZILDA finns på Bäck 203, 68692 Sunne.

Vad gör BAPTISTA, ENZILDA?

BAPTISTA, ENZILDA är verksamt inom uppfödning av får och getter i Sunne. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag BAPTISTA, ENZILDA?

Du når BAPTISTA, ENZILDA via telefon .

Hur många anställda har BAPTISTA, ENZILDA?

BAPTISTA, ENZILDA har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för BAPTISTA, ENZILDA?

BAPTISTA, ENZILDA är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.