Torg- & MarknadshandelTunadalsgatan 16 · Värnamo
BACKEGÅRDENS ALLSERVICE
Om BACKEGÅRDENS ALLSERVICE
BACKEGÅRDENS ALLSERVICE är ett enskild firma verksamt inom torg- & marknadshandel i Värnamo kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Lagastigen 16, Värnamo.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0370-41046
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Lagastigen 16, 33130 Värnamo
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Värnamo
- Postort
- Värnamo
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Liknande företag
Torg- & Marknadshandel i Värnamo
- ENGROS FIRMA RADTKEEnskild firma1 anställdEnskild firmaVärnamo
- T.G.T. SILVER BESTEnskild firma
Torg- & MarknadshandelGrevevägen 34 · Värnamo
1 anställdEnskild firmaVärnamo
Vanliga frågor
Frågor och svar om BACKEGÅRDENS ALLSERVICE
Var ligger BACKEGÅRDENS ALLSERVICE?
BACKEGÅRDENS ALLSERVICE finns på Lagastigen 16, 33130 Värnamo.
Vad gör BACKEGÅRDENS ALLSERVICE?
BACKEGÅRDENS ALLSERVICE är verksamt inom torg- & marknadshandel i Värnamo. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag BACKEGÅRDENS ALLSERVICE?
Du når BACKEGÅRDENS ALLSERVICE via telefon 0370-41046 .
Hur många anställda har BACKEGÅRDENS ALLSERVICE?
BACKEGÅRDENS ALLSERVICE har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för BACKEGÅRDENS ALLSERVICE?
BACKEGÅRDENS ALLSERVICE är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.