Officiell registerdataAktiebolag

B.ARTIFEX AB

1 anställd

Om B.ARTIFEX AB

B.ARTIFEX AB är ett aktiebolag i Sundbyberg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Björkhagsvägen 16, Sundbyberg.

Besöksadress

Björkhagsvägen 16

17275 Sundbyberg

Sundbyberg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
08-347904
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Björkhagsvägen 16, 17275 Sundbyberg

Företagsinformation

Organisationsnummer
556412-0730
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Sundbyberg

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företag i Sundbyberg

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om B.ARTIFEX AB

Var ligger B.ARTIFEX AB?

B.ARTIFEX AB finns på Björkhagsvägen 16, 17275 Sundbyberg.

Hur kontaktar jag B.ARTIFEX AB?

Du når B.ARTIFEX AB via telefon 08-347904 .

Hur många anställda har B.ARTIFEX AB?

B.ARTIFEX AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för B.ARTIFEX AB?

Organisationsnumret för B.ARTIFEX AB är 556412-0730. Uppgiften kommer från officiella register.