Officiell registerdataEnskild firma

AVATARIS MEDIA

1 anställd

Om AVATARIS MEDIA

AVATARIS MEDIA är ett enskild firma verksamt inom reproduktion av inspelningar i Falköping kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Bergsliden 58, Falköping.

Bransch

Besöksadress

Bergsliden 58

52132 Falköping

Falköping kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Bergsliden 58, 52132 Falköping

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Postort
Falköping

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Vanliga frågor

Frågor och svar om AVATARIS MEDIA

Var ligger AVATARIS MEDIA?

AVATARIS MEDIA finns på Bergsliden 58, 52132 Falköping.

Vad gör AVATARIS MEDIA?

AVATARIS MEDIA är verksamt inom reproduktion av inspelningar i Falköping. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag AVATARIS MEDIA?

Du når AVATARIS MEDIA via telefon 0704-718361.

Hur många anställda har AVATARIS MEDIA?

AVATARIS MEDIA har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för AVATARIS MEDIA?

AVATARIS MEDIA är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.