Officiell registerdataHandelsbolag

ATAY 07 HANDELSBOLAG

1 anställd

Om ATAY 07 HANDELSBOLAG

ATAY 07 HANDELSBOLAG är ett handelsbolag verksamt inom restaurang/restauranger i Göteborg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Blendas Gata 1, Hisings Backa.

Bransch

Besöksadress

Blendas Gata 1

42251 Hisings Backa

Göteborg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Blendas Gata 1, 42251 Hisings Backa

Företagsinformation

Organisationsnummer
969729-4735
Juridisk form
Handelsbolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Göteborg
Postort
Hisings Backa

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Restaurang/Restauranger i Göteborg

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om ATAY 07 HANDELSBOLAG

Var ligger ATAY 07 HANDELSBOLAG?

ATAY 07 HANDELSBOLAG finns på Blendas Gata 1, 42251 Hisings Backa.

Vad gör ATAY 07 HANDELSBOLAG?

ATAY 07 HANDELSBOLAG är verksamt inom restaurang/restauranger i Göteborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ATAY 07 HANDELSBOLAG?

Du når ATAY 07 HANDELSBOLAG via telefon 0737-529104.

Hur många anställda har ATAY 07 HANDELSBOLAG?

ATAY 07 HANDELSBOLAG har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ATAY 07 HANDELSBOLAG?

Organisationsnumret för ATAY 07 HANDELSBOLAG är 969729-4735. Uppgiften kommer från officiella register.