Officiell registerdataAktiebolag

ÅSAS KÖKSBUTIK AB

1 anställd

Om ÅSAS KÖKSBUTIK AB

ÅSAS KÖKSBUTIK AB är ett aktiebolag verksamt inom glas & porslin i Vallentuna kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Engelbrektsvägen 145, Vallentuna.

Bransch

Besöksadress

Engelbrektsvägen 145

18646 Vallentuna

Vallentuna kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Engelbrektsvägen 145, 18646 Vallentuna

Företagsinformation

Organisationsnummer
556598-4761
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Vallentuna

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Glas & Porslin i Vallentuna

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om ÅSAS KÖKSBUTIK AB

Var ligger ÅSAS KÖKSBUTIK AB?

ÅSAS KÖKSBUTIK AB finns på Engelbrektsvägen 145, 18646 Vallentuna.

Vad gör ÅSAS KÖKSBUTIK AB?

ÅSAS KÖKSBUTIK AB är verksamt inom glas & porslin i Vallentuna. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ÅSAS KÖKSBUTIK AB?

Du når ÅSAS KÖKSBUTIK AB via telefon 0708-614489.

Hur många anställda har ÅSAS KÖKSBUTIK AB?

ÅSAS KÖKSBUTIK AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ÅSAS KÖKSBUTIK AB?

Organisationsnumret för ÅSAS KÖKSBUTIK AB är 556598-4761. Uppgiften kommer från officiella register.