Antikvariat & AntikvitetsaffärerKuggebodavägen 61 · Listerby
ANTIKVARIAT BOKRIKE HB
Om ANTIKVARIAT BOKRIKE HB
ANTIKVARIAT BOKRIKE HB är ett handelsbolag verksamt inom antikvariat & antikvitetsaffärer i Ronneby kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Belganetsvägen 141, Hallabro.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0457-452019
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Belganetsvägen 141, 37012 Hallabro
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 969602-5957
- Juridisk form
- Handelsbolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Ronneby
- Postort
- Hallabro
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Antikvariat & Antikvitetsaffärer i Ronneby
- PRYLBODEN I KARLSHAMN HANDELSBOLAGHandelsbolag1 anställdHandelsbolagRonneby
Vanliga frågor
Frågor och svar om ANTIKVARIAT BOKRIKE HB
Var ligger ANTIKVARIAT BOKRIKE HB?
ANTIKVARIAT BOKRIKE HB finns på Belganetsvägen 141, 37012 Hallabro.
Vad gör ANTIKVARIAT BOKRIKE HB?
ANTIKVARIAT BOKRIKE HB är verksamt inom antikvariat & antikvitetsaffärer i Ronneby. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag ANTIKVARIAT BOKRIKE HB?
Du når ANTIKVARIAT BOKRIKE HB via telefon 0457-452019.
Hur många anställda har ANTIKVARIAT BOKRIKE HB?
ANTIKVARIAT BOKRIKE HB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för ANTIKVARIAT BOKRIKE HB?
Organisationsnumret för ANTIKVARIAT BOKRIKE HB är 969602-5957. Uppgiften kommer från officiella register.