Provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvarorSnäckvägen 3 A · Vaxholm
ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR
Om ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR
ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR är ett enskild firma verksamt inom provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvaror i Vaxholm kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Kodjupet, Vaxholm.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 08-54179019
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Kodjupet, 18594 Vaxholm
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Vaxholm
- Postort
- Vaxholm
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Liknande företag
Provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvaror i Vaxholm
- WILDBERRY HANDELSBOLAGHandelsbolag1 anställdHandelsbolagVaxholm
- SASQUATCH ABAktiebolag
Provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvarorYtterbyvik 2 · Vaxholm
1 anställdAktiebolagVaxholm
Vanliga frågor
Frågor och svar om ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR
Var ligger ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR?
ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR finns på Kodjupet, 18594 Vaxholm.
Vad gör ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR?
ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR är verksamt inom provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvaror i Vaxholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR?
Du når ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR via telefon 08-54179019.
Hur många anställda har ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR?
ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR?
ANNO-99 INTERIÖR EXTERIÖR är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.