Officiell registerdataEnskild firma

ANNELINEAR CONSULTING

1 anställd

Om ANNELINEAR CONSULTING

ANNELINEAR CONSULTING är ett enskild firma verksamt inom bygg- & anläggningsteknik i Stockholm kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Torsgränd 15 126, Stockholm.

Bransch

Besöksadress

Torsgränd 15 126

11321 Stockholm

Stockholm kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Torsgränd 15 126, 11321 Stockholm

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Stockholm
Postort
Stockholm

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Bygg- & Anläggningsteknik i Stockholm

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om ANNELINEAR CONSULTING

Var ligger ANNELINEAR CONSULTING?

ANNELINEAR CONSULTING finns på Torsgränd 15 126, 11321 Stockholm.

Vad gör ANNELINEAR CONSULTING?

ANNELINEAR CONSULTING är verksamt inom bygg- & anläggningsteknik i Stockholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ANNELINEAR CONSULTING?

Du når ANNELINEAR CONSULTING via telefon .

Hur många anställda har ANNELINEAR CONSULTING?

ANNELINEAR CONSULTING har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ANNELINEAR CONSULTING?

ANNELINEAR CONSULTING är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.