Officiell registerdataEnskild firma

ANITA'S BARN & DAM

1 anställd

Om ANITA'S BARN & DAM

ANITA'S BARN & DAM är ett enskild firma verksamt inom damkläder i Torsås kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Kvilla Gärdet 410, Torsås.

Bransch

Besöksadress

Kvilla Gärdet 410

38591 Torsås

Torsås kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Kvilla Gärdet 410, 38591 Torsås

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Torsås
Postort
Torsås

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Vanliga frågor

Frågor och svar om ANITA'S BARN & DAM

Var ligger ANITA'S BARN & DAM?

ANITA'S BARN & DAM finns på Kvilla Gärdet 410, 38591 Torsås.

Vad gör ANITA'S BARN & DAM?

ANITA'S BARN & DAM är verksamt inom damkläder i Torsås. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ANITA'S BARN & DAM?

Du når ANITA'S BARN & DAM via telefon 0486-41544 .

Hur många anställda har ANITA'S BARN & DAM?

ANITA'S BARN & DAM har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ANITA'S BARN & DAM?

ANITA'S BARN & DAM är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.