Officiell registerdataAktiebolag

AMURLIDEN AB

1 anställd

Om AMURLIDEN AB

AMURLIDEN AB är ett aktiebolag verksamt inom personaluthyrning i Tidaholm kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Småstugevägen 11, Tidaholm.

Bransch

Besöksadress

Småstugevägen 11

52235 Tidaholm

Tidaholm kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Småstugevägen 11, 52235 Tidaholm

Företagsinformation

Organisationsnummer
556394-4882
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Tidaholm
Postort
Tidaholm

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Personaluthyrning i Tidaholm

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om AMURLIDEN AB

Var ligger AMURLIDEN AB?

AMURLIDEN AB finns på Småstugevägen 11, 52235 Tidaholm.

Vad gör AMURLIDEN AB?

AMURLIDEN AB är verksamt inom personaluthyrning i Tidaholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag AMURLIDEN AB?

Du når AMURLIDEN AB via telefon 0502-19760 .

Hur många anställda har AMURLIDEN AB?

AMURLIDEN AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för AMURLIDEN AB?

Organisationsnumret för AMURLIDEN AB är 556394-4882. Uppgiften kommer från officiella register.