Officiell registerdataEnskild firma

ALLGERON CONSULTING

1 anställd

Om ALLGERON CONSULTING

ALLGERON CONSULTING är ett enskild firma verksamt inom företagskonsulter i Göteborg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Stora Gårda 17, Göteborg.

Bransch

Besöksadress

Stora Gårda 17

41267 Göteborg

Göteborg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Stora Gårda 17, 41267 Göteborg

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Göteborg
Postort
Göteborg

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Företagskonsulter i Göteborg

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om ALLGERON CONSULTING

Var ligger ALLGERON CONSULTING?

ALLGERON CONSULTING finns på Stora Gårda 17, 41267 Göteborg.

Vad gör ALLGERON CONSULTING?

ALLGERON CONSULTING är verksamt inom företagskonsulter i Göteborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ALLGERON CONSULTING?

Du når ALLGERON CONSULTING via telefon 031-407072 .

Hur många anställda har ALLGERON CONSULTING?

ALLGERON CONSULTING har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ALLGERON CONSULTING?

ALLGERON CONSULTING är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.