Provisionshandel med annat specialsortimentJägersholm · Tranås
ACSC INTERNATIONAL AB
Om ACSC INTERNATIONAL AB
ACSC INTERNATIONAL AB är ett aktiebolag verksamt inom provisionshandel med annat specialsortiment i Ödeshög kommun. Företaget har ca 2 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 119, Ödeshög.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0144-10000
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Box 119, 59923 Ödeshög
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556588-3187
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 2
- Kommun
- Ödeshög
- Postort
- Ödeshög
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Provisionshandel med annat specialsortiment i Ödeshög
- HÖGLANDETS EMBALLAGETEKNIKEnkelt bolag1 anställdEnkelt bolagÖdeshög
Vanliga frågor
Frågor och svar om ACSC INTERNATIONAL AB
Var ligger ACSC INTERNATIONAL AB?
ACSC INTERNATIONAL AB finns på Box 119, 59923 Ödeshög.
Vad gör ACSC INTERNATIONAL AB?
ACSC INTERNATIONAL AB är verksamt inom provisionshandel med annat specialsortiment i Ödeshög. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag ACSC INTERNATIONAL AB?
Du når ACSC INTERNATIONAL AB via telefon 0144-10000 .
Hur många anställda har ACSC INTERNATIONAL AB?
ACSC INTERNATIONAL AB har cirka 2 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för ACSC INTERNATIONAL AB?
Organisationsnumret för ACSC INTERNATIONAL AB är 556588-3187. Uppgiften kommer från officiella register.