Officiell registerdataAktiebolag

2 WAVE SYSTEMS AB

1 anställd

Om 2 WAVE SYSTEMS AB

2 WAVE SYSTEMS AB är ett aktiebolag verksamt inom partihandel med teleprodukter i Huddinge kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Stationsvägen 27, Huddinge.

Bransch

Besöksadress

Stationsvägen 27

14140 Huddinge

Huddinge kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Stationsvägen 27, 14140 Huddinge

Företagsinformation

Organisationsnummer
556717-9303
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Huddinge
Postort
Huddinge

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Partihandel med teleprodukter i Huddinge

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om 2 WAVE SYSTEMS AB

Var ligger 2 WAVE SYSTEMS AB?

2 WAVE SYSTEMS AB finns på Stationsvägen 27, 14140 Huddinge.

Vad gör 2 WAVE SYSTEMS AB?

2 WAVE SYSTEMS AB är verksamt inom partihandel med teleprodukter i Huddinge. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag 2 WAVE SYSTEMS AB?

Du når 2 WAVE SYSTEMS AB via telefon 070-7821203.

Hur många anställda har 2 WAVE SYSTEMS AB?

2 WAVE SYSTEMS AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för 2 WAVE SYSTEMS AB?

Organisationsnumret för 2 WAVE SYSTEMS AB är 556717-9303. Uppgiften kommer från officiella register.